carlien-buurman-breed.jpg
28 november 2022

Blog Carlien Buurman, november 2022

Wat kan er veel veranderen in een jaar tijd.

Bas Wolbert, Sandra Verhagen en ik zijn aangetreden als bestuurslid in het voorjaar van 2022. Voor ons was het afgelopen half jaar een periode om de vereniging beter te leren kennen en in dit blog wil ik jullie meenemen om ons ook wat beter te leren kennen.

Afgelopen periode zijn Sandra, Bas en ik gestart met de masterclass besturen van het KNGF. Wij leren hier elke maand hoe besturen in zijn werk gaat, hoe je effectief vergadert, omgaat met stakeholders en nog veel meer. Deze masterclass is samen met verschillende bestuursleden van andere BI’s van het KNGF. Zo kunnen we gelijk bruggetjes slaan met andere BI’s en kijken hoe we samenwerking kunnen verstevigen.

Tegelijkertijd leren we ook steeds beter hoe KNGF werkt en hoe de BI’s zich verhouden ten opzichte van KNGF. Soms is het even zoeken naar gemaakte afspraken/structuren en voortborduren op wat er is om een toekomstbestendige vereniging te worden en blijven; dan merken we dat we relatief nieuwe bestuursleden zijn. Al met al geeft de masterclass ons het vertrouwen om goed aan onze bestuursperiode te beginnen. Volgende maand is alweer de laatste bijeenkomst en gaan we zeker gesterkt met meer kennis en kunde verder.

Afgelopen periode hebben we als bestuur gewerkt aan het jaarplan voor 2023. Omdat Bas, Sandra en ik uit het werkveld komen, was het al snel duidelijk dat zichtbaarheid een belangrijk punt is voor 2023. We komen er nu achter hoeveel er achter de schermen gebeurt bij de vereniging, welke gesprekken er worden gevoerd die misschien niet allemaal duidelijk zijn voor de leden. Wij zijn daarom ontzettend blij met alle mails, evaluatieformulieren en reacties in de LinkedIngroep vanuit onze leden; wij verzetten al dit werk natuurlijk voor onze leden. Zo weten we wat er bij jullie speelt!

Carlien Buurman

 

Lees eerdere blogs

org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, september 2022

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, juni 2022

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, april 2022

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, maart 2022

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, januari 2022

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, december 2021

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, november 2021

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@430b7f51

Blog Gerard van der Wees, oktober 2021

Lees verder